Hospedagem Terra De Minas
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Het comfortabele Hospedagem Terra De Minas Porto Seguro hotel is in Porto Seguro, op 7 km afstand van het Memorial da Epopéia do Descobrimento gelegen, en biedt een zwembad aan. Er is ook privéparkeren.
Op 10 minuten rijafstand van dit pension vinden gasten de Praia de Ponta Grande. Het hotel met 7 kamers is op 4 km van Macuco Artesanato gelegen.
De kamers van Hospedagem Terra De Minas Porto Seguro hebben een balkon en een eetgedeelte, samen met airconditioning voor uw gemak.
Chinese gerechten worden aangeboden bij Tantra Express, gelegen binnen een paar straten van deze accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Mirante do Mundai3428 km
- Macuco Artesanato4402 km
- Luchthavens
- Luchthaven Porto Seguro11 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij comfortabele Hospedagem Terra De Minas hotel?
Porto Seguro luchthaven en comfortabele Hospedagem Terra De Minas hotel zijn gescheiden door een 5 km afstand. - ❓
Is er een parkeerplaats bij Hospedagem Terra De Minas hotel?
Ja, Hospedagem Terra De Minas hotel biedt privéparkeren gratis aan. - ❓
Welk soort zwembad heeft Hospedagem Terra De Minas hotel?
Er is een zwembad beschikbaar bij Hospedagem Terra De Minas hotel.